Kurz pro žadatele (lékaře) o nutriční licenci F016

25. 10. 2022 Kristýna Pilařová

Kurz se skládá ze tří částí.

  1. část je základní kurz,
  2. část je pokračovací kurz,
  3. část je dvoutýdenní stáž.

Základní kurz proběhl 3. 10. - 5. 10. 2022 prezenčně v Penzionu nad Oborou v Hradci Králové. Pokračovací kurz 30. 11. - 2. 12. 2022 prezenčně v Penzionu nad Oborou v Hradci Králové.

Více informací rádi poskytneme na telefonu 602 372 712.

Kurz lze absolvovat i v přeházeném pořadí, tedy můžete začít i druhou částí a doplnit si pak první.

Nutriční kurz pro žadatele o nutriční licenci F016

Licence F016 je nutriční licence pro lékaře na preskripci enterální a parenterální výživy. Licence je časově neomezená. Může si o ni zažádat každý lékař po první atestaci. Kurz i stáž si může udělat již před tím, ale o licenci zažádá až po atestaci.

K získání licence je třeba dvou kurzů (základní a pokračovací) a praktické dvoutýdenní stáže.  

Certifikáty o absolvování všech třech částí pak zašle na SKVIMP doc. Novákovi a zažádá o licenci. Lékař zasílá vždy jen kopii dokumentů.

V případě prezenční formy kurzu

Kurz F016 se koná v Penzionu Nad Oborou v Hradci Králové.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Ubytování v penzionu činí 1400,- Kč na noc včetně DPH. V případě zájmu, popř. po naplnění kapacity penzionu, vám rádi zprostředkujeme ubytování v hotelu, většinou bývá poptáván hotel Grand. Od roku 2020 je k ubytování účtován místní poplatek 15 Kč na osobu na den (cena platná pro rok 2022).

V průběhu kurzu je  k dispozici zdarma káva, čaj, voda a malé občerstvení. Oběd je za poplatek dle platného ceníku - aktuálně 200 Kč/ks (jednotné menu, případná stravovací omezení je nutné hlásit předem). Pokud o obědy zájem nemáte, dejte nám, prosím, vědět předem. 

Cena kurzu je 5900,-Kč včetně DPH. K licenci jsou potřeba tyto kurzy dva, tedy 2 x 5900,-Kč, plus platba za stáž. Tu ale řeší lékař sám se studijním oddělením nemocnice, kde se rozhodne absolvovat  dvoutýdenní stáž.

Účast na akci je možná při splnění aktuálně platných podmínek nařízených vládou. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte.

Nejnovější články

Návod Nutriservis - měření klienta

Zadávání hmotnosti a obvodů klienta, grafy, tabulky, tisk

31. 10. 2022

Akreditovaný kurz MŠMT pro výživového poradce

Tento kurz je akreditovaný MŠMT a vede účastníky k absolvování profesní zkoušky k získání profesní kvalifikace Výživový poradce.…

19. 10. 2022