Typy nutriční a výživové aplikace Nutriservis

Nutriservis se přizpůsobí konkrétním potřebám uživatele. V nabídce naleznete několik typů aplikace - pro lékaře, nutriční terapeuty, sportovce, i pro ty, kteří sledují svůj jídelníček nebo chtějí zhubnout.

Nutriservis FREE

Nutriservis FREE je ZDARMA a je demoverzí naší aplikace. Díky databázi domácích i zahraničních potravinových produktů umožňuje vypočítat denní příjem energie, bílkovin, tuků a sacharidů.
Nutriservis FREE je vhodný, pokud chcete zjistit, zda je vaše strava vyvážená, nebo chcete pouze vyzkoušet, jak naše aplikace funguje.

Více o Nutriservis FREE

Nutriservis FREE

Nutriservis FIT

Aplikace Nutriservis FIT vám umožní porovnávat vaše potřeby energie a živin s příjmem stravy. Aplikace je určena pro ty, kteří chtějí mít přehled o množství snědené stravy, preferují jednoduchost a časovou nenáročnost, tedy pro širokou veřejnost.
Váš nutriční příjem budou hlídat „smajlíci“, podle nichž bude zřejmé, zda je váš jídelníček vyvážený či nedostatečný.

Více o Nutriservis FIT

Nutriservis FIT

Nutriservis PLUS

Nutriservis PLUS je aplikace vhodná pro sestavení individuálního zdravého a vyváženého jídelníčku v závislosti na mnoha faktorech.
Chcete zdravě zhubnout? Aktivně sportujete a chcete tělu dodávat dostatek živin, které pro sport potřebuje? Nebo jen myslíte na své zdraví a chcete se stravovat správně? Aplikace Nutriservis PLUS pro vás bude skvělým pomocníkem.

Více o Nutriservis PLUS

Nutriservis PLUS

Nutriservis PROFI

Aplikace Nutriservis PROFI pomáhá lékařům v nemocnicích, nutričním terapeutům a výživovým poradcům sestavit pacientům vyvážený dietní jídelníček na míru.
Nutriservis PROFI umožňuje vytvářet a sdílet pacientům jejich individuální jídelníčky v závislosti na dietě při různých onemocněních nebo vytvářet jídelníčky pro vrcholové sportovce.

Více o Nutriservis PROFI

Nutriservis PROFI