Partněři

Níže uvádíme partnery, kteří podporují aplikaci Nutriservis. Vřele děkujeme všem partnerům za podporu a spolupráci.

Logo Nutricia

Spolupracujeme se společností NUTRICIA

Společnost NUTRICIA podporuje aplikaci Nutricount, která na základě anamnézy pacienta stanoví dle vzorců doporučený příjem energie, živin, minerálů, vody a vlákniny. Tuto potřebu pak porovnává s nutričními hodnotami jeho stravy, enterální a parenterální výživy. Databáze aplikace kalkuluje s přípravky dostupnými na našem trhu, ale dokáže také započítat příjem stravy per os dietou. Výsledky lze tisknout a zasílat nemocniční lékarné k přípravě výživy, složení vaku lze tisknout ve formátu, který se lepí na hotový vak konkrétního pacienta. Cílem aplikace Nutricount je pomoci lékařům efektivněji léčit pacienty a snížit počet těch, kteří trpí podvýživou a nedostatek živin jim komplikuje a prodlužuje jejich léčbu.

Spolupráce s firmou PROBIOTICS PROVITA

Probiotics International Ltd. je firma zaměřená na výzkum, vývoj a výrobu produktů nejvyšší kvality pro humánní i veterinární použití. Hlavním motem firmy je “věda a příroda v rovnováze”. Příroda je ideálním zdrojem pro účinnou péči o naše zdraví, aplikovaný výzkum a poznání těchto zdrojů může být prospěšným jak pro člověka, tak i pro zvířata.

V praktickém životě pak dodržování hlavního mota firmy znamená, že všechny probiotické přípravky firmou vyráběné jsou podrobeny velmi rozsáhlému výzkumu jejich bezpečnosti a účinnosti pro spotřebitele.

Logo PROBIOTICS PROVITA

Lepicol