Reference na aplikaci Nutriservis

Níže naleznete recenze, které nám předali spokojení uživatelé aplikace Nutriservis. Uvádíme pouze některé z nich, ale pokud byste nám chtěli sdělit váš názor na aplikaci, budeme rádi když nás kontaktujete.

Karla Sedláčková

Nutriční terapeutka, Fakultní nemocnice Ostrava - Poruba, provozní i klinická

Pracuji pro ambulanci diabetologie, obezitologie, a poslední dva roky i nefrologické děti - proto děkuji i za větší výběr potravin rozšířených o hodnoty draslíku a fosforu (já si všechny potraviny o tyto prvky upravovala ve "vlastních" potravinách). Po cca 2 měsících jsem se dostala do aplikace Nutriservis (vzhledem k probíhající pandémii šly bohužel ambulace a propočty stranou) a jsem velmi mile překvapená za všechny úpravy a funkce, které jste dotvořili. :-) Velmi se mi nyní líbí tvorba nových hotových pokrmů, výborné je, že opět lze kopírovat položky, a taky velmi pěkná úprava tisku, kdy se dají vybrat tisky včetně receptur. :-) Tohle je obrovská časová úspora.. Moc bych Vám chtěla poděkovat.

Bc. Blanka Procházková

Po srovnání s mnoha dalšími aplikacemi jsem došla k závěru, že Nutriservis je pro práci nutričního terapeuta opravdu nejlepší. Je uživatelsky příjemný a přehledný, ale ne za každou cenu, ve všech případech si zachovává vlastnosti nástroje pro profíky. Neotravuje reklamami, je fér. A navíc, komunikace s administrátory je skvělá a lidská.

Bc. Blanka Procházková (živnostník pro sportovce ve dvou zařízeních)

Ivana Krušniariková

Hlavním úkolem nutričního terapeuta při jeho každodenní klinické práci je umět odpovědět na otázku, zda je pacient dostatečně nutričně zajištěn - zda denně přijímá dostatečné množství energie, bílkovin, sacharidů, tuků, ale také mikronutrientů. Proto každý nutriční terapeut potřebuje ke své kvalifikované práci program, který bude spolehlivý, rychlý, intuitivní a zvládne zhodnotit potřebný příjem makro i mikronutrientů. Takovým pomocníkem se v mé praxi stal Nutriservis PROFI. Oceňuji jeho velmi příjemné a přehledné uživatelské prostředí, možnost vytvoření vlastních potravin a pokrmů stejně jako možnost archivace jídelníčků, jejich tisk v přehledné formě nebo také sdílení s klienty, což ocení zejména ambulantně pracující profesionálové v oboru. Nutriservis navíc dává možnost svým uživatelům podílet se na zlepšování programu, pomáhá řešit problémy a přijímá jejich návrhy.

Mgr. Lucie Růžičková

Vrchní NT, VFN Praha

Všude se na nás hrne spousta informaci, máme málo času, a proto je úžasné, jak je program jednoduchý a dobře se v něm počítá. Doporučuji!

David Pleva

Ta bájná jehla v kupce sena. Tak bych nejlépe definoval aplikaci Nutriservis. Na trhu je několik stovek aplikaci ohledně kalorických tabulek s mnohými jsem pracoval při tvorbě jídelníčku. Ovšem mnohé z nich nejsou spolehlivé ve svých hodnotách.
Tvorba jídelníčku je pro mě velice důležitá zejména v přípravě na soutěže v naturální kulturistice. Proto spoléhám na Nutriservis. Co se tyče prostředí pro tvorbu jídelníčků pro klienty myslím si že, už to nemůže být snadnější. Od založení klienta do databáze se všemi informacemi a hodnotami až po sdílení jídelníčku s klientem v rámci aplikace. Garantem aplikace je Doc. MUDr. Pavlem Kohoutem, Ph.D. - aplikace je tedy od profesionálu pro profesionály.

David Pleva

Jaroslava Svobodová

Měla jsem možnost vyzkoušet aplikaci Nutriservis FIT a PLUS. V nemocnici i Nutriservis PROFI, která je v nemocnici nenahraditelná. S aplikací se pracuje velmi jednoduše, je rychlá, intuitivní. Líbí se mi spousta HP FIT receptů, které jsou včetně postupu přípravy. Zaujalo mě jednoduché přiřazení klienta a vytvoření mu jídelníčku na míru z bohaté databáze potravin. Když si vytvořím jídelníček tak se skvěle připraví do tabulky pro tisk. Super je i zelené a červené zobrazení hodnot, kdy vidím, co je dobré ještě doladit. S aplikací budu ráda pracovat i v budoucnu.