Box 3 - Chcete sestavit dietní jídelníček na míru?

Chcete sestavit dietní jídelníček na míru?

Objednat aplikaci

Box 2 - Chcete vědět více o aplikaci Nutriservis?

Chcete vědět více o aplikaci Nutriservis?

Zjistit více o aplikaci

Box 1 - Dietní jídelníček Nutriservis na míru

Dietní jídelníček Nutriservis na míru

  • jídelníček při redukci váhy

  • jídelníček s přihlédnutím k onemocnění

  • jídelníček pro sportovce a fyzickou zátěž

  • kontrola příjmu energie a živin

Článek 3 - Spolupracujeme se společností NUTRICIA

Spolupracujeme se společností NUTRICIA

Společnost NUTRICIA podporuje aplikaci Nutricout, která na základě anamnézy pacienta stanoví dle vzorců doporučený příjem energie, živin, minerálů, vody a vlákniny. Tuto potřebu pak porovnává s nutričními hodnotami jeho stravy, enterální a parenterální výživy. Databáze aplikace kalkuluje s přípravkky dostupnými na našem trhu, ale dokáže také započítat příjem stravy per os dietou.

Výsledky lze tisknout a zasílat nemocniční lékarné k přípravě výživy, složení vaku lze tisknout ve formátu, který se lepí na hotový vak konkrétního pacienta. Cílem aplikace Nutricount je pomoci lékařům efektivněji léčit pacienty a snížit počet těch, kteří trpí podvýživou a nedostatek živin jim komplikuje a prodlužuje jejich léčbu.

Článek 2 - Publikace o dietě a vyvážené stravě při nemoci

Publikace o dietě a vyvážené stravě při nemoci

Společnost Forsapi s.r.o., která je provozovatelem aplikace Nutriservis a nakladatelství Nutrilitera, nabízí knihy zaměřené na dietu a výživu při onemocněních a zdravotních potížích.

Publikace jsou díly předních českých a slovenských lékařů a nutričních specialistů a pomohou vám nastavit váš jídelníček tak, aby vaše tělo mělo všechny potřebné živiny ke zládnutí vaší nemoci.

Článek 1 - Sestavte si svůj zdravý jídelníček s Nutriservisem

Sestavte si svůj zdravý jídelníček s Nutriservisem

Aplikace Nutriservis je jedinečný informační a poradenský systém, který umožňuje dodržovat zdravou životosprávu, zdravým způsobem redukovat tělesnou hmotnost nebo volit správnou stravu v případě jakéhokoliv zdravotního omezení nebo při plánování náročného sportovního výkonu. Nutriservis zahrnuje odborné poradenství nutričních terapeutů a software, pomocí kterého si vytvoříte jídelníček na míru.

Nutriservis vytvořili lékaři pro lékaře a nutriční terapeuty v nemocnicích, kteří řeší výživu svých pacientů při různých onemocněních. Postupně byla aplikace přizpůsobena pro potřebu těch, kteří chtějí zdravě redukovat svoji váhu či vyznávají zdravý životní styl.

Doc. MUDr. Pavel Kohout, Ph.D., který je tvůrcem a garantem aplikace, je uznávaným specialistou v oblasti výživy. Působí jako vedoucí Jednotky intenzivní metabolické péče II. interní kliniky, Centra výživy a Nutričního týmu Thomayerovy nemocnice.

Pomocí aplikace Nutriservis si sestavíte jídelníček na míru. Váš příjem energie a živin bude vyvážený i v případě zdravotních omezení a je skvělým pomocníkem, pokud chcete zdravě zhubnout. Svůj jídelníček si sestavujete v závislosti na věku, váze, pohlaví a fyzické aktivitě. S Nutriservisem jíte zdravě, držíte štíhlou linii, překonáváte stres nebo zdravotní potíže.