*Správná životospráva * Zdravý způsob redukce tělesné hmotnosti * Volba stravy v případě zdravotního omezení * Výživa při plánování sportovního výkonu * Strava pro každou životní situaci * >> více

 

a máte první konzultaci

s našimi nutričními

terapeutkami 

 ZDARMA

 •  

 •  

 • Systém Nutriservis

       je dílem lékařů určený původně pouze jim a dalším profesionálům (nutričním terapeutům v nemocnicích, kteří řeší výživu při různých onemocněních, vrcholovým sportovcům). Postupně jsme ho adaptovali i pro laickou potřebu těch, kteří chtějí zdravě redukovat svoji váhu či prostě vyznávají zdravý životní styl. Doc. MUDr. Pavel Kohout, PhD, jednatel společnosti, vedoucí Jednotky intenzivní metabolické péče II. interní kliniky, Centra výživy a Nutričního týmu Thomayerovy nemocnice.

 •  Nutriservis software

  • plánovač a monitoring stravy

       Chcete zdravě zhubnout? Komerční diety, ani trápení ve fitcentru nejsou vždy ideálním řešením. Někdy stačí pečlivě monitorovat, co jíte. Nutriservis software – plánovač a monitoring stravy Vám poradí. A pokud k tomu přece jen zvládnete cvičit, je výsledek zaručen.

 • Nutriservis poradna

  • naši nutriční terapeuti jsou renomovaní odborníci

       I zdravý člověk, který vyznává aktivní životní styl, ocení radu odborníka na výživu. Tím spíše pak lidé, kteří jsou v rámci své profese vystaveni dlouhodobému stresu a mimořádnému zatížení. Naši terapeuti Vám na míru doporučí řešení. Nutriservis poradna si zakládá na své objektivitě a nezávislosti.
 • Když tělo vypoví službu 

  •  jak upravit jídelníček i v případě nemoci

  • poradíme Vám a poskytneme odbornou literaturu

        Zdravotní obtíže proměňují nároky Vašeho organismu na výživu. Neméně to platí u tzv. civilizačních chorob. Pomůžeme Vám se změnou stravovacích návyků a úpravou jídelníčku v případě onemocnění slinivky, antikoagulační léčbě nebo při onemocnění ledvin. Nutriservis  Vám dodá i odbornou literaturu.


Náš unikátní software pro monitoring

stravy a sestavení jídeníčku.

Stále aktualizovaná databáze 4000

položek domácích i zahraničních

potravinářských produktůZDARMANutriservis je jedinečný informační a poradenský systém

Nutriservis je jedinečný informační a poradenský systém společnosti , který vám umožňuje dodržovat zdravou životosprávu, zdravým způsobem redukovat tělesnou hmotnost nebo volit správnou stravu v případě jakéhokoliv zdravotního omezení nebo při plánování náročného sportovního výkonu. Systém Nutriservis zahrnuje odborné poradenství nutričních terapeutů a software, který Vám umožní sestavit si jídelníček nebo mít pod kontrolou kritické příjmy cukrů, tuků, cholesterolu a 12 dalších klíčových látek.

S Nutriservisem jíte zdravě, držíte štíhlou linii, překonáváte stres nebo zdravotní potíže. Nutriservis, to je správná strava pro každou životní výzvu.

Spolupracujeme: